Work & Travel 2018! Maceraya Merhaba Deyin :) | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Work & Travel 2018! Maceraya Merhaba Deyin :)

Work & Travel 2018! Maceraya Merhaba Deyin :)

Work & Travel 2018! Maceraya Merhaba Deyin :)

2014 YILI ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

2015 YILI ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Her yaz olduğu gibi 2018  yazın da Work and Travel programına katılmayı planlayan öğrenci arkadaşlarımıza kendilerine uygun işi, konaklamayı ve hayatları boyunca unutamayacakları bir yaz dönemini yasatmak amacıyla 2018  yılında da sizlerle birlikteyiz. Öncelikli olarak programa bu yıl katılacak arkadaşların bir önceki yıllara oranla işlemlerini çok daha erken başlatmalarını ve ilerleyen dönemlerde geç kalmaları sebebiyle iş alternatiflerinin kısıtlı olacağını ve maddi olarak daha yüksek bir miktar ödemeleri gerekeceğini bildirmek isteriz. Önce ki yıllarda başvuru sahiplerinin yaklaşık %90-95″ine yakın bir kısmı kabul edilmekte iken 2013 yılından itibaren  bu sayı yaklaşık olarak %75 civarındadır. İşlemlerinizin erken başlatılması gerek maddi gerekse iş seçenekleri  olarak sizlere birçok avantaj sağlayacaktır. Erken başvuru sayesinde iş seçiminde çok daha fazla alternatifiniz olacaktır.

Grand  Yurtdışı Eğitim olarak 10. yılımıza özel fırsatlarla 15 Aqustos – 15 Kasım tarihleri arasında kayıt olan ilk 20 öğrencimize birçok hediye ve ekonomik fırsatlar sunulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir işverenlerimiz, tecrübeli çalışanlarımız ve samimiyetimizle 2017 yazında 10. kez birlikteliğimize önce Turkiye”de ardından Amerika”da sizlerle devam ediyor olacağız.

Programa katılacak öğrencilerimizin bilmesi gereken bir diğer konuda iş tercihlerini dil seviyelerine uygun olarak  yapmalarını tavsiye ediyoruz. Çalışabileceginiz iş türleri oteller; restaurantlar, cafeler, hediyelik eşya mağazaları, cankurtaranlık, eğlence parkları vb alanlarda farklı pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Bu alanda çalışacağınız işlerde ortalama olarak yaz boyunca kazancınız 4.000 USD ile 7.000 USD arasındadır.

Grand  Yurtdışı eğitim olarak yüzde yüz iş garantisi ve yerleştirmesi ile en güzel işleri work and travel 2018 te sizlere sunmaktayız.  Size uygun işler ve paketler ile ilgili bilgi almak için lutfen http://www.grandedu.net/tr/bilgi-istek-formu doldurunuz.