work and travel 2018, wat 2018, work and travel basvuru, work and travel istanbul | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

WORK AND TRAVEL 2018 :)

WORK AND TRAVEL 2018 :)

WORK AND TRAVEL 2018 :)

Macera yeniden başlıyor. Haydi üniversiteli hayatının  en renkli ve unutulmaz yazını yaşamak için bir adım atman yeterli. Work and Travel macersına bu yıl katılacak olan arkadaşlara Grand International ekibi olarak şimdiden unutulmaz ve hayatları boyunca tebessümle hatırlayacakları  bir yaz geçirmelerini diliyoruz. Şirket seçiminde tercihini bizden yana kullanacak olan öğrencilerimizin kesinlikle mahcup olmayacakları ve beklentilerini en güzel şekilde karşılayacağımızı garanti ediyoruz.

Değerli öğrenci arkadaşlar, Work and Travel programı 2018  yılı kayıtlarımız başlamış olup 1 Kasım tarihine kadar başvuracak adaylar erken kayıt indiriminden yararlanacaklardır. Her yıl olduğu  eğlence parkları başta olmak üzere otelller, kafeler, restaurantlar, plaj ve satış  gibi çeşitli pozisyonlarda Amerika’nın neredeyse bütün eyaletlerinde çeşitli iş seçeneklerimiz mevcuttur. Sektörün en seçkin ve önde gelen Amerikalı sponsor partnerlerimiz ile %100 garantili iş yerleşimi, kaliteli ve sektörün en samimi danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz.
Yine her yıl olduğu gibi bu yılda  erken kayıt döneminde kayıt olmanızı, programa katılacak olduğunuz firmayı özenle seçmenizi ve en önemlisi programın amaç ve sınırlarını iyice araştırmanızı rica ediyoruz. 
Work and Travel programı para yapmak amacıyla katılacağınız bir program değildir. Bu program bir kültürel değişim programıdır. Program kapsamında kazanacağınız ücret Amerikadaki yaşam giderlerinizi karşılayıp, biraz gezi ve alışveriş yapabileceğiniz miktarda olacaktır. Ortalama yaz sonunda elde edeceğiniz gelir normal standartlarda 4500 ile 7000 dolar arasında olacaktır.