wat 2018, work and travel 2018, work and travel sirketi, wat fiyatlari, work nd travel isleri, wat is cesitleri | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

WORK AND TRAVEL 2018! UNUTULMAZ BİR YAZA HAZIR MISINIZ?

WORK AND TRAVEL 2018! UNUTULMAZ BİR YAZA HAZIR MISINIZ?

WORK AND TRAVEL 2018! UNUTULMAZ BİR YAZA HAZIR MISINIZ?

 

work and travel 2014 washington dc

work and travel 2014 washington dc

Her yaz olduğu gibi bu yaz da Work and Travel programına 2018 yazında katılmayı planlayan öğrenci arkadaşlarımıza kendilerine uygun işi, konaklamayı ve hayatları boyunca unutamayacakları bir yaz dönemini yaşatmak amacıyla bir yıl daha sizlerle birlikteyiz. Öncelikli olarak programa bu yıl katılacak arkadaşların bir önceki yıllara oranla işlemlerini çok daha erken başlatmalarını ve ilerleyen dönemlerde geç kalmaları sebebiyle iş alternatiflerinin kısıtlı olacağını ve maddi olarak daha yüksek bir miktar ödemeleri gerekeceğini bildirmek isteriz. Programa 2018 yılında katılacak öğrencilerimizin bilmesi gereken bir diğer konuda iş tercihlerini dil seviyelerine uygun işlerden yana yapmalarını tavsiye ediyoruz. Çalışabileceğiniz iş türleri oteller; restaurantlar, cafeler, hediyelik eşya mağazaları, cankurtaranlık, eğlence parkları vb alanlarda farklı pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Bu alanda çalışacağınız işlerde ortalama olarak yaz boyunca kazancınız 4.000 USD ile 7.000 USD arasındadır.

Grand yurtdışı eğitim olarak yüzde yüz iş garantisi ve yerleştirmesi ile en güzel işleri size sunmaktayız.  Size en uygun işler ve paketler ile ilgili bilgi almak için lütfen danışmanlarımızla iletişim kurunuz ya da http://www.grandedu.net/tr/bilgi-istek-formu  doldurunuz.