Workin Holiday Australia, Work and Travel Avustralya | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

WORK AND HOLIDAY AUSTRALIA

Work And Holiday AddYurtdışında hem para kazanıp hemde tatil yapmak istemez misiniz ? Avustralya`da 6 veya 12 ay boyunca en gözde bölgelerinde çalışıp ve yaşayabilir, hayatınıza farklı bir macera, kariyerinize harika bir renk katabilir ve uluslararası bir yaşam tecrübesi edinebilirsiniz. Garantili iş yerleştirmesi ile Avustralya’nın popüler turistik yerlerinden ücretli staj & çalışma yapabilirsiniz.  Uluslararası sponsorlarımız vasıtasıyla program süresince 7-24 desteğimiz yanınızda olcaktır. Yeni bir kültür ve deneyime merhaba demek için acele ediniz.

KATILIM ŞARTLARI

1. En az üniversite 4 yıllık üniversiterin ilk 2 yılını bitirmiş konumda ögrenci olmak veya mezunu olmak

2. 18-30 yaş aralığında olmak

3. T.C. vatandaşı olmak

4. Daha önce Avustralya’ya çalışma veya work and holiday programı ile katılmamış olmak

5. En az pre-intemediate veya üstü ingilizce bilme

ÇALIŞABİLECEĞİNİZ POZİSYONLAR

Cook and Kithcen Staff

Food and Beverage Attendants

Bartender and Bar Staff

Porters and Stewards

Surf Instructors

Guess Room Attendants

Receptionists

Shop Assistants

IT technologies

Software engineering

Social Media Strategist

***

Program kapsamında Türkiye’den uygun koşulları sağlayan sadece 100 katılımcı alınmaktadır. Başvurular sınırlıdır. Program kapsamında günlük çalışma saatiniz 6-8 saat arası olup, saatlik geliriniz çalışacağınız pozisyona göre 16 ile 30 Dolar arasında değişiklik göstermektedir. 6 aylık program ücreti 3000 USD, 12 Aylık program ücreti 4000 USD”dir. Uçak bileti ve vize masrafları program ücretine dahil değildir.

Self  Placement yerlestirme ucreti 1000 usd’dir. Bu kapsamda firmamız yalnızca vize işlemleriniz ve Avustralya’ya inene kadar ki her türlü  danışmanlığınızı  yapmaktadır. İş veya konaklama katılımcınını kendisine ait olup, Avustralya’ ya ulaştıktan sonraki hiç bir sorun veya sorumluluk firmamıza ait değildir. Ancak ihtiyaç duyulduğu taktirde firmamız tarafından imkanlar doğrultusunda destek sağlanacaktır.