Neden Erken Başvuru | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Neden Erken Başvuru

Eğer Work and Travel programına katılmak istiyorsanız erken başvuru yapmanızın  sizin için maddi yönden ve programın size daha iyi bir yaz sağlaması yönünden birçok avantaji olacaktır. Erken başvuru süreci olarak Ekim ile ocak ayı arasında başvuru yapmanız önerilebilir. Bunlardan bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz.
1. Erken başvuru yapan öğrenciler erken kayıt indiriminden yararlanır. Seçebilecekleri iş  imkanı çok daha fazladır ve dolayısıyla istedikleri gibi bir işe yerleşme imkanları yüksektir.
2. Erken başvuru yapan öğrencilerin işlemleri daha erken biter. İşlemlerin erken bitmesi beraberinden bir takım avantaj getirir. Örneğin uçak biletinizi daha erken ve dolayısıyla ucuza almanızı sağlar.
3. Vize alımı  esnasında birçok öğrenci isim soruşturmasına takılmakta bu da vizenizi en fazla 3 ay kadar daha geç almanıza sebep olabilir. Tabiki buda beraberinde size birçok sorun getirir.
4. Erken başvuru yapan ögrencilerimiz iş seçimi esnasında daha fazla alternatifi olur. İs yerleştirmesi ilk kayıt önceliğine göre yapılmaktadır. Erken tarihlerde kayıt olmanız daha kaliteli ve size daha uygun bir işe yerleşmenizi sağlar.
5. Erken başvuru sayesinde program için gerekli olan ücreti daha uzun bir vadede ödeme kolaylığına sahip olursunuz.