BUSINESS COMMUNICATION CERTIFICATE + LANGUAGE SCHOOL | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

BUSINESS COMMUNICATION CERTIFICATE + LANGUAGE SCHOOL

Hunter College Manhattan merkezinde yer alan CUNY yani City University Of  New York halkasinin bir okulu olup, 1870 te kurulmus Amerika`nin en köklu devlet okullarindan birisidir. Lisans,Yüksek Lisans, Mesleki Eğitimler gibi 170 farklı dalda 22.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Hunter College süphesiz Dunya`daki firmalar tarafindan gayet iyi bilinen Türkiyede`de akredite olmuş bir üniversitedir. Business Communication Certificate Programlarında öğrenciler, sabahları ingilizce eğitimi öğleden sonraları ise aşağıdaki mesleki kursları görmektedirler. Programdaki ingilizce seviyesi baslangiç DEĞİL orta seviyeden itibaren olup öğrencilerin katılım için intermediate seviyede ingilizce bilmesi gerekmektedir. Programdaki ingilizce egitimi 8 hafta olup öğrenciler mesleki kurslarla ingilizce egitimini eş zamanlı olarak almaktadırlar. Ancak ingilizce derleseri bittiğinde de mesleki kurslar devam etmektedir.

KAMPUS

Manhattan, New York HUNTER COLLEGE kampusu.

Program Tarihi

4 Subat 2013-6 Nisan 2013

Katilim Sartlari

Orta seviyede ingilizce bilgisine sahip olan ve en az lise mezunu olan herkes bu programa katilabilir.

SERTIFIKA

Program sonunda öğrencilere Business Communications alaninda HUNTER COLLEGE sertifikasi ve Hunter College ingilizce kursu sertifikasi verilecektir. Bu program; Teknoloji, Reklamcılık, Halkla iliskiler, Sağlık, Yayıncılık, Eğlence gibi alanlarda kariyer hedefleyen öğrenciler için uygun olup, ogrencilere sozlu ve yazili olarak profesyonel iletisim kurabilme yetenegi kazandirmayi da amaclamaktadir.Cunku bu programlarda edineceginiz bilgiye ek olarak,profesyonel is

yasaminda kullanilan iletisim diline hakim olmak sizlerin kariyer yasaminiza basladiginiz gunden zirveye ulastiginiz ana kadar en onemli silahinizdir.

Ornegin

According to Ad Age, the top 100’s U.S. media revenue last year totaled $301.5 billion, surpassing $300

billion for the first time. Spending growth (0.8%) essentially paralleled growth in U.S. gross domestic product

(0.4%) in 2008, the first year of the recession. “

Ifadesi, Amerikan media gelirleriyle ilgili bir makale olup tamamen profesyonel ifade ve terimlerden meydana gelmektedir.Bu kavramlarin anlamlarini ogrenip dogru kullanmak ise sizleri suphesiz rakiplerinizin cok daha onune tasiyacaktir.

Program 8 dersten olusmaktadir.Bunlar:

-New Media(Writing for the Web & Beyond )

-Editing And Publishing

-Marketing

-Business Writing

-Magazine Writing

-Speaking Persuasively

-Print Media

-Public Relations

Bunlara ek olarak Ingilizce dersleri de verliecektir.