ÜNİVERSİTE SERTİFİKA | Work And Travel Grand Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

ÜNİVERSİTE SERTİFİKA

GRAND YURTDIŞI EĞİTİM, Berkeley College, Hunter College, Monroe College, Princeton University ile ortaklaşa,Turkiye’deki üniversite öğrencilerine ve çalışan profesyonellere yönelik sertifika eğitim programlarının sunumuna başlamış olup öğrenciler DÜNYA ofislerinden ilgili programlara kayıt yaptırabilirler.

 

Bu programlarda alınan dersler aynı zamanda Türkiyedeki okullar tarafından da kredi olarak sayılacak olup sertifika programları yaz tatillerine denk gelmekte ve her öğrencinin katılımını  kolaylaştırmaktadır.Programlar IT’den Uluslararası ilişkilere kadar farklı alanlarda mevcut olup program sonunda öğrencilere sertifika verilecektir ki iş yaşamına başlarken bu sertifikalar öğrenciler için eğitimlerini destekler nitelikte olduğundan ise giriş kolaylığı da sagğayacaktır.

 

Amerika,İngiltere,Kanada,İtalya,Rusya gibi ülkelerde istediğiniz alanda sertifika kursuna katılmanız  GRAND YURTDIŞI EĞİTİM aracılığı ile son derece kolay ve ekonomiktir.

 

Seritifika ve Diploma ve programları genellikle üniversite mezunları tarafından, yüksek lisans yerine daha kısa süreli,ekonomik ve uygulamaya yönelik oldukları için tercih edilirler. Lise mezunları da bu programlara katılabilirler.

 

Ayrıca belli bir alanda meslek sahibi olan,çalışanlar tarafından da,istenilen alanda uzmanlaşma sağlaması ve iş hayatındaki kariyer hedeflerine daha hızlı ulaşmaya olanak tanıması açısından tercih edilebilir programlardır.
Program süreleri 10 Hafta-36 Hafta arasında değişmekte olup,programın bitiminde katılımcıya, aldığı eğitim ile ilgili bir diploma ya da sertifika verilir.

 

Diploma ve Sertifika programları aşağıdaki alanlarda ve listedekilere ek olarak birçok dalda alınabilir.
Üniversiteler,Community College`ler ve Özel Kurumlarda  verilen bu programlara katılım için, TOEF,IELTS gibi sınavlardan okulun talep ettiği puanı almak gerekmekte ya da okulun kendi düzenlediği ingilizce sınavından geçer not almak yeterli olmaktadır.

 

-İş İngilizcesi                            – İşletme

 

– Pazarlama                                – Muhasebe
– Finans                                        – IT
– Turizm İşletmeciliği             – Bilgisayar Teknolojileri
– Otel Yönetimi                         – MBA Öncesi Akademik Hazırlık (Pre-MBA)
– Reklamcılık                              – Halkla İlişkiler
– Hukuk                                        – Tıp
– İngilizce Öğretmenliği Programı (TESOL)

 

Sertifika ve Diploma Program Fiyatları,alınan program türüne,süresine ve alındığı okula bağlı olarak değişmekle beraber 10 Hafta için $2.500-$5.000 fiyat aralığı öngörülebilir.
Katılmak istediğiniz program türü,süresi,fiyatı ve okul hakkında sizin için en uygun ve geçerli programa karar verebilmek için lütfen BILGI ISTEK FORMUNU durumuzu aciklayarak doldurunuz.