work and travel 2016, wat 2016, work and travel basvuru, work and travel istanbul | Work And Travel Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danismanligi

WORK AND TRAVEL 2016 :)

WORK AND TRAVEL 2016 :)

WORK AND TRAVEL 2016 :)

Macera yeniden başlıyor. Haydi üniversiteli hayatının  en renkli ve unutulmaz yazını yaşamak için bir adım atman yeterli. Work and Travel macersına bu yıl katılacak olan arkadaşlara Grand International olarak şimdiden unutulmaz ve hayatları boyunca tebessümle hatırlayacakları  bir yaz geçirmelerini diliyoruz. Şirket seçiminde tercihini bizden yana kullanacak olan öğrencilerimizin kesinlikle mahcup olmayacakları ve beklentilerini en güzel şekilde karşılayacağımızı garanti ediyoruz.

Değerli öğrenci arkadaşlar, Work and Travel programı 2016  yılı kayıtlarımız başlamış olup 1 Kasım tarihine kadar başvuracak adaylar erken kayıt indiriminden yararlanacaklardır. Her yıl olduğu gibi six flags eğlence parkları başta olmak üzere otelller, kafeler, restorantlar, plaj işleri ve satış pozisyonları gibi çeşitli pozisyonlarda Amerikanın neredeyse bütün eyaletlerinde çeşitli iş seçeneklerimiz mevcuttur. Sektörün en seçkin ve önde gelen Amerikalı sponsor partnerlerimiz ile %100 garantili iş yerleşimi, kaliteli ve sektörün en samimi danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz.
Yine her yıl olduğu gibi bu yılda başta erken kayıt döneminde kayıt olmanızı, programa katılacak olduğunuz firmayı özenle seçmenizi ve en önemlisi programın amaç ve sınırlarını iyice araştırmanızı rica ediyoruz. 
Work and Travel programı para yapmak amacıyla katılacağınız bir program değildir. Bu program bir kültürel değişim programıdır. Program kapsamında kazanacağınız ücret Amerikadaki yaşam giderlerinizi karşılayıp, biraz gezi ve alışveriş yapabileceğiniz miktarda olacaktır. Ortalama yaz sonunda elde edeceğiniz gelir normal standartlarda 3500 ile 6000 dolar arasında olacaktır. Aynı zamanda unutmayınız ki Ameridaki öncelikli bulunma amacınız çalışmak ve ardından gezmetir.